Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500 gr
Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500 gr
Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500 gr
Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500 gr
Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500 gr

Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500 gr (BNG-003)

Marka : Bonga
Fiyat : ₺279(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

-

Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500gr

 

Bonga Press doğal tutuşturucular arasında en güçlü yanan ve alev boyu en iyi tutuşturuculardandır. Odun liflerinin ezildikten son çok fazla miktarda bitkisel vaks ile yüksek basınç altında sıkıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir. Bonga Press daha çok şömine, soba, taşfırın gibi kullanımlarda öneriyoruz. Sıkıştırılmış bir ürün olduğundan yanma süresi yavaş yavaş ve uzun bir şelikde gerçekleşecektir. Sonuç olarak odun yünü tutuşturuculara kıyasla %50'ye varan daha uzun yanma süresine sahip doğal bir tutuşturucudur. Yeşil enerji doğal ürünler anlamına gelir. Bonga Press Doğal tutuşturucu %100 yenilenebilir hammaddelerden üretilmiştir.İçeriğinde yalnızca sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ağaçlar ve bitkisel bazlı vaks kullanılmıştır.
Bonga odun yünü tutuşturucular %100 yenilenebilir hammaddelerden üretilmiştir. İçeriğinde yalnızca sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen ağaçlar ve bitkisel bazlı vaks kullanılmıştır.

Üretim tekniğine göre Bonga odun yünü ateş tutuşturucularının boyutları farklılık gösterebilir. 500 gr paket içerisinde 27-33 adet tutuşturucu içermektedir.

Uygulama:
- Yakmak istediğiniz ateşin boyutuna göre bir ya da daha fazla tutuşturucuyu hazırladığınız ateşin içine hava alacak şekilde yerleştirip yakın.
- Ateşinize daha fazla odun ya da kömür eklemeden önce ekolojik tutuşturucunun kısa bir süre yanmasına izin verin.
- Alevi boğmamaya dikkat edin.

 

Güvenlik tavsiyesi:
BONGA Odun yünü Ateş tutuşturucu DIN EN 1860-3: 2003-12 ile uyumludur.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
Küçük çocukları ateşten uzak tutun.
Kapalı alanlarda mangal yada ateş yakmak karbon monoksit zehirlenmesine neden olabilir.

-

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Marka: Bonga
Uyumlu Model: Tüm barbekülerde kullanılabilir.
Ürün Adı: Bonga Press Doğal Ateş Tutuşturucu - 500gr
Ürün Kodu: BNG-003
Miktar: 500 gr
Adet: 27-33

-

Değerli müşterilerimiz, ürünlerimizde ortalama 2 iş günü kargoya verilme süresi bulunmaktadır. Hafta içi 13:00'dan önce verilen siparişler 1-2 iş gününde, 13.00’dan sonra verilen siparişler ortalama iki iş gününde kargoya teslim edilir. Cumartesi, Pazar veya resmi tatil günlerinde verilen tüm siparişler de siparişten sonraki 1-2 iş gününde kargoya teslim edilir.

 

Tüm aksesuar siparişleriniz güvenli ve özenli taşıma için Yurtiçi Kargo gönderilmektedir. Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimlerde teslimat adresinize göre teslim süreleri değişiklik göstermektedir. Bütün kargo firmalarında şube bazlı sorunlar yaşanabildiğinden oluşabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Teslimat esnasında kutuda herhangi bir hasar olup olmadığını kargo görevlisiyle beraber kontrol edip hasar olması halinde kargo hasar tutanağı tutulması önemle arz edilir. 

Bbqsepeti ailesi olarak keyifli barbeküler dileriz.

  • ÜCRETSİZ KARGO
    *1000TL ve üzeri siparişlerde
  • %100 GÜVENLİ
    ÖDEME
  • KREDİ KARTINA
    TAKSİT SEÇENEKLERİ
İletişime Geçin - Başlık - Web

İletişime Geçin!

 

Bize Yazın

[email protected]

 

Whatsapp'dan Yazın

+90 (546) 226 42 27

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR