TÜRKİYE'NİN 250 M2 İLK VE EN BÜYÜK BARBEKÜ MAĞAZASI

Türkiye Distribütorü olduğumuz ve Türkiye genelinde bayiliklerimiz olan ürünlerin bir çoğunu Türkiye’nin ilk ve 250 m2'lik alanıyla en büyük barbekü mağazasını ziyaret ederek de seçebilir, daha fazla bilgi edinebilir ve ürünler arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

HER ZAMAN ULAŞILABİLİRİZ

Sadece online alışveriş sitesi değiliz, aynı zamanda fiziki mağazamızla her zaman hizmetinizdeyiz. Alışveriş öncesi verdiğimiz destek gibi alışveriş sonrasında da tüm ihtiyaçlarınız için mağazamızdayız, whatsapp hattındayız, canlı yardımdayız, telefonun, mailin ya da internet sitemizin iletişim sayfasındayız. Siz nereden ulaşmak isterseniz, biz oradayız.

SATIŞ ÖNCESİ DOĞRU BİLGİLENDİRME

Hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu karşılıklı sohbet eşliğinde belirler, sizi doğru ürüne yönlendiriyoruz. Sadece barbeküler de değil daha sonra yaptığınız alışverişlerde de sizi takip ediyor, aldığınız aksesuar veya diğer ürünlerin mevcut barbekünüzle uyumlu olup olmadığını kontrol ediyoruz. Duruma göre sizi detaylıca bilgilendiriyoruz.

GARANTİ SÜRESİ

İthalatını ve bayiliğini yaptığımız ürünlerin tamamı orijinal ürünler olup, kendi markalarının Uluslararası Garanti politikalar Türkiye’de aynı garanti süreleri ve kurallarıyla bire bir geçerlidir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

Günümüz online (e-ticaret) alışveriş sektörü ciddi büyüme gerçekleştirmesiyle beraber bu sektörde güvenlik açıkları ve dolandırıcılık hikayelerine neden olabilmektedir. Bbqsepeti.com' da alışveriş işlemleri en son güvenlik önlemlerine sahiptir. Sitemiz, başta 256 bit SSL güvenlik sertifikası olmak üzere, online ödeme esnasında 3D güvenli ödeme (kredi kartı ile güvenli alışveriş) sistemleriyle de korunmaktadır. Sektörün önde gelen e-ticaret firmalarının altyapısıyla size güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz herhangi bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girerken; firmamızın hiçbir şekilde kart, şifre ve bilgilerini görmesi ya da kaydetmesi mümkün olmayıp yasal olarak da tüm cezai durumlarla karşı karşıya kalmak durumunda kalacaktır. Bu bilgiler sadece bankanız tarafından görülmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO

Sitemizden 200 TL tutar üzerinde yapacağınız alışverişlerde kargo ücretini biz karşılıyoruz. Bu tutarın altındaki alışverişteki kargo ücreti sipariş esnasında sizin göreceğiniz tutarlardır.

GÖRSELDEKİ ÜRÜN GARANTİSİ

Sitemizde bulunan ürünler görselleri ile aynı ve tüm detaylarıyla açıklamada belirtildiği gibidir. Açıklamalar diğer sitelere oranla tüm ayrıntılarıyla sunulduğundan kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Depodan direkt sevkiyat ürünlerimizin tümü stoklarımızda olan ürünlerdir. Başka tedarikçi vs. kullanmadığımızdan satın aldığınız ürünler depomuzdan hızlı şekilde paketlenip kargolanır.

SATIŞ SONRASI HİZMET

Ürünlerimizin detaylı açıklamaları, görselleriyle satış öncesi kafanızdaki soru işaretlerini kaldırdık. Şimdi sıra satış sonrası hizmette; ürünün kurulumu esnasında destek whatsapp hattımızda. İsterseniz bizi görüntülü arayabilir, mağazamızda kurulu modeller üzerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız ürüne uyumlu tüm aksesuarlar yine bu adreste. Ürünü kullanmanızı sağlayacağınız tarifler, barbekü teknikleri, temizlik ve bakım içerikleri gibi birçok konuyu içeren BbqAkademi Youtube kanalımız, blog sayfamız, videolarımız ve görsel içeriklerimizle size sürekli destek sağlıyoruz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR