TÜRKİYE'NİN 250 M2 İLK VE EN BÜYÜK BARBEKÜ MAĞAZASI

Türkiye Distribütorü olduğumuz ve Türkiye genelinde bayiliklerimiz olan ürünlerin bir çoğunu Türkiye’nin ilk ve 250 m2'lik alanıyla en büyük barbekü mağazasını ziyaret ederek de seçebilir, daha fazla bilgi edinebilir ve ürünler arasında kıyaslama yapabilirsiniz.

EN GENİŞ ÜRÜN GAMI

50'nin üzerinde barbekü seçeneği, 300'e yakın aksesuar seçeneğiyle ihtiyacınız olan her şeye burada ulaşabilirsiniz.

TÜM SATIŞ KANALLARINDAN ERİŞİM

Sadece online alışveriş sitesi değiliz, aynı zamanda fiziki mağazamızla her zaman hizmetinizdeyiz. Ayrıca N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol ve bir çok online satış platformundayız. Alışveriş öncesi verdiğimiz destek gibi alışveriş sonrasında da tüm ihtiyaçlarınız için mağazamızdayız, telefonun, mailin ya da internet sitemizin iletişim sayfasının hemen yanındayız. Siz nereden ulaşmak isterseniz, biz oradayız.

MAĞAZADAN TESLİM ALMA

Online siparişlerinizi kargo seçeneğinde mağazadan teslim alma seçeneğini işaretlerseniz ürünü mağazadan teslim alabilirsiniz. Mağazada depolanabilecek büyüklükte olan ürünlerimizin tamamında mağaza stoğumuz bulunuyor.. Depoda bulunan ürünlerimizin de mağazadan teslim alınması için sipariş sonrası sizinle iletişim kuruyoruz.

Aydıntepe Mah. Marmara Cad. No:24/A Tuzla / İSTANBUL
Tel: +90 216 315 82 38
Fax: +90 216 315 82 39
Whatsapp: +90 546 226 4 227
E-Posta: [email protected]

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR