SIK SORULAN SORULAR
ÜRÜNLER KURULU MU GÖNDERİLİYOR?
Tüm barbekülerimiz fabrikadan kapalı kutu (demonte) gönderilmektedir. İçerisinden çıkan görselli kılavuz adımlarını takip ederek kurulumunu tamamlayabilirsiniz.
KURULUM HİZMETİNİZ MEVCUT MU?
Belirli bölgelerde anlaşmalı servislerimiz üzerinden ücretli kurulum hizmeti mevcut. Buraya tıklayarak ilgili bölgelere ulaşabilir, sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi verdikten ve ürün size ulaştıktan sonra teknik servis tarafından randevu oluşturmak için aranacaksınız.
HANGİ TÜP İLE KULLANILMAKTADIR?

Napoleon gazlı barbekü modelleri bir çok markada standart olan ev tipi 12 kg tombul tüp ile kullanılmaktadır. Kesinlikle sanayi tipi tüpler ile kullanmayınız.

***Napoleon TravelQ 285 Portatif Gazlı Barbekü modelinde ürün içerisinden kartuş tüp ile uyumlu dedantör takılı olarak gelmektedir. Portatif olması sebebiyle kartuş tüp tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak Aygaz markasının ürettiği dedantör takılabilen ev tipi 2 kg mini tüp ile kullanabilmeniz için kutudan çıkan dedantörü hortumdan keserek ayırıp, kelepçe ile 8 mm ev tipi dedantör (sabit basınçlı) takmanız gerekmektedir.


 

TÜP İLE BERABER NE ALMAM GEREKİYOR?

Bölgenizdeki tüp bayilerinden sipariş verirken tüp ile beraber, 10 mm ev tipi dedantör (sabit basınçlı) ve bir adet kelepçe sipariş etmeniz gerekmektedir. Napoleon gazlı barbeküler içerisinden 10 mm hortum çıktığından dedantörü de 10 mm almanız gerekmektedir. Aygaz firmasının bir çok bayisinde kolay bulunabilen bir dedantördür.

DEDANTÖR TİPİ ÖNEMLİ MİDİR?

Tüp bayisi tarafından sanayi tipi veya farklı tip dedantörler önerilmektedir. Kesinlikle sadece ev tipi dedantör kullanınız. Tüm barbekülerimiz ev tipi kullanıma uygundur, Ev tipi sabit basınçlı dedantörler 29 mbar çıkışta çalışmakta olup, diğer tiplerde 2 bara kadar değişkenlik gösterebilir. Yüksek gaz basıncı barbekünüzün çok fazla ısınmasına, alev almasına, kapak, brülörler, hazne gibi bir çok parçasını kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir.

GARANTİ ŞARTLARI NELERDİR?
Tüm ürünlerimizin garanti şartlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
GARANTİ BELGESİ MEVCUT MU?
Mail adresinize gönderilecek e-fatura garanti belgesi yerine geçmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR