Çift Problu Uzaktan Kontrol Termometre - Big Green Egg
Çift Problu Uzaktan Kontrol Termometre - Big Green Egg
Çift Problu Uzaktan Kontrol Termometre - Big Green Egg

Big Green Egg Çift Problu Uzaktan Kontrol Termometre (01BGE-116383)

0,00
Fiyat : ₺4.160,00(KDV Dahil)
₺693,33 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

-

Big Green Egg Çift Problu Uzaktan Kontrol Termometre


Bilgi güçtür. Kablosuz Çift Problu Uzaktan Termometre, malzemelerinizin iç sıcaklığını en iyi dereceye kadar ölçün. BIG GREEN EGG iç sıcaklığını doğru bir şekilde ölçer. Çift Prob'un 2 sondası ve yanınızda bulundurduğunuz bir alıcısı vardır. İstenilen sıcaklığa ulaşıldığında, alıcı sizi otomatik olarak uyaracaktır (en fazla 91 metre mesafeye kadar). Bu hassas cihaz, benzersiz EGG şekli ile hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Bu yüzden Kablosuz Çift Problu Uzaktan Termometre sığır eti, dana eti, kuzu eti, kümes hayvanları ve dokuz çeşit program (ördek ve geyik eti gibi) için önceden ayarlanmış birkaç sıcaklığı vardır. Sıcaklıkları kişisel tercihlerinize göre ayarlamak ister misiniz? Bu da mümkün. Problar, 380 ° C'ye kadar olan sıcaklıkları ölçer.

-

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Marka: Big Green Egg
Uyumlu Model: Tüm Barbekülerde Kullanılabilir.
Ürün Adı: Çift Problu Uzaktan Kontrol Termometre - Big Green Egg
Ürün Kodu: 01BGE-116383

-

Tüm aksesuar siparişleriniz güvenli ve özenli taşıma için Ups Kargo gönderilmektedir. Ups kargo ile yapılan gönderimlerde teslimat adresinize göre teslim süreleri değişiklik göstermektedir. Bütün kargo firmalarında şube bazlı sorunlar yaşanabildiğinden oluşabilecek aksaklıklardan dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Teslimat esnasında kutuda herhangi bir hasar olup olmadığını kargo görevlisiyle beraber kontrol edip hasar olması halinde kargo hasar tutanağı tutulması önemle arz edilir. 

Bbqsepeti ailesi olarak keyifli barbeküler dileriz.

  • ÜCRETSİZ KARGO
    *300TL ve üzeri siparişlerde
  • %100 GÜVENLİ
    ÖDEME
  • KREDİ KARTINA
    TAKSİT SEÇENEKLERİ
Aklınıza takılan bir soru mu var?